Pruszcz Gdański kontakt
kontakt
Pruszcz Gdański mapa
mapa
Pruszcz Gdański transport
transport
Link do platformy ePUAP
 
ePUAP
Pruszcz Gdański Biuletyn Informacji Publicznej
BIP
Platforma zakupowa

Książka telefoniczna

Urząd Gminy Pruszcz Gdański
ul. Wojska Polskiego 30
83-000 Pruszcz Gdański

Sekretariat: (58) 692 94 21

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

adres skrytki na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP) - /UGPRGD/SkrytkaESP

NIP: 593 21 40 699
REGON:
191674931

Numery telefonów w Urzędzie Gminy Pruszcz Gdański

Imię i nazwisko

Stanowisko

Nr
pokoju

Nr. Tel.

(58 692-94-…)

Parter

Beata Rembisz, Justyna Majewska

Stanowisko ds. zamówień publicznych

10 a

20

Marzena Maciuk, Izabela Kicińska

Stanowisko ds. pozyskiwania funduszy strukturalnych

10 b

30

Referat Finansowy

Marzena Skoczylas

Kierownik

6

44

Monika Kraska

Wymiar Podatków

1

32

Małgorzata Gogolińska

Wymiar Podatków

1

32

Małgorzata Chmielarczyk

Księgowość Dochodów Budżetowych

2

35

Mariola Jabłecka

Księgowość Podatkowa Upomnienia

2

35

Mariola Szykuła-Gryc

Windykacja należności

3

38

Anna Kwiatkowska

Księgowość Budżetowa

3

38

Danuta Herman

Płace i obsługa kasowa

4

34

Katarzyna Krzywicka

Podatek VAT

5

23

Renata Froncek

Księgowość Budżetowa

5

23

Izabela Tylikowska-Drewek

Finanse

6

44

I piętro

Referat Oświaty i Spraw Społecznych

Bożena Chodkowska

Kierownik

13

48

Barbara Gałecka

Stanowisko ds. społecznych

12

29

Lidia Gitler

Stanowisko ds. społecznych (żłobki)

12

29

Justyna Kiedyk

Stanowisko ds. społecznych (szkoły)

11

39

Joanna Szczepaniak

Stanowisko ds. społecznych Pełnomocnik Gminnej Komisji Rozwiązywania problemów Alkoholowych

11

39

Pozostałe stanowiska

Elżbieta Zajączkowska-Matejko

Radca prawny

14

49

Robert Dargiewicz

Radca prawny

14

49

Korneliusz Głuchowski

Radca prawny

14

49

Izabela Foremna

Stanowisko ds. kontroli wewnętrznej

15

36

Referat Spraw Obywatelskich

Marta Karc

Kierownik

Działalność Gospodarcza

22

53

Mikołaj Mokwa

Komunikacja Gminna

22

53

Mariola Rudomina

Stanowisko ds. dowodów osobistych

20

46

Iwona Kaczmarek

Stanowisko ds. ewidencji ludności

20

27

Referat Inwestycji i Remontów

Adriana Pałaszewska

Remonty Budynków Oświatowych i Komunalnych

19

37

Paweł Czajkowski

Kierownik inwestycje

20

42

Adam Futrzyński

Drogownictwo inwestycje

20

42

Joanna Falasa

Drogownictwo uzgodnienia

17

25

Marta Kozakiewicz

Drogownictwo uzgodnienia

17

25

Michał Waga

Energetyka

17

25

Rafał Paluch

Energetyka

20

42

Michał Jaruga

Drogownictwo utrzymanie

21

71

II Piętro

Magdalena Kołodziejczak

Wójt

31

21

Daniel Kulkowski

Z-ca Wójta

32

21

Małgorzata Grzegorczyk

Sekretarz

28

33

Mirosława Lica

Skarbnik

26

51

Monika Sieniek

Sekretariat

30

21

Referat Gospodarki Przestrzennej i Rozwoju Gminy

Krzysztof Miliński

Kierownik

27

47

Krystyna Pacewicz

Gospodarka Nieruchomościami

25

28

Urszula Twarowska

Zagospodarowanie przestrzenne

25

28

Magdalena Bielińska

Zagospodarowanie przestrzenna

25

28

Bogumiła Dąbrowska

Geodezja numery domów, nazwy ulic

24

22

Anna Ulenberg-Kowalczyk

Gospodarka Nieruchomościami dzierżawa

24

22

Angelika Demkowicz

Gospodarka Nieruchomościami

24

22

Referat Organizacyjno-Administracyjny

Marta Nowicka

Kierownik

Kancelaria Rady Gminy

29

43

Anna Ortyl

Aneta Tadrzak

Kadry

12

31

Damian Kamrowski

Biuro Podawcze

0

54

Magdalena Majewska-Bielicka

Piotr Rymsza (zastępstwo)

Promocja Gminy

7

73

Sebastian Jasiak

Stanowisko ds. informatyki i ochrony informacji

7

73

Wojciech Leszczyński

Stanowisko ds. informatyki  i ochrony informacji

7

73

Małgorzata Kubica

BHP

59

Referat Gospodarki Komunalnej

z siedzibą: Rotmanka ul. Sportowa 25 (budynek spółki Eksploatator)

Katarzyna Kwiatek

Kierownik , Gospodarka Lokalowa

 

56

Arkadiusz Kloskowski

Eksploatacja obiektów i terenów gminnych

59

Agnieszka Łepek

Gospodarka odpadami komunalnymi

 

60

Justyna Kaczmarek Jaguś

Z-ca Kierownika, Gospodarka odpadami komunalnymi

60

Patrycja Weihs

Natalia Sledz (zastępstwo)

Ochrona Środowiska 

 

57

Wioleta Wrona

Ochrona Środowiska 

57

Marta Rolska

Rolnictwo i melioracja

61

Anita Sąpór

Ochrona środowiska

 

61

Marek Tułowiecki

Stanowisko ds. wojskowych, zarządzania kryzysowego i przetwarzania informacji niejawnych

72

 

 

Wniosek o wymeldowanie - dygas

Drukuj

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej ....

Akceptuję cookies z tej witryny